{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

SÜRDÜRÜLEBİLİR MODA

Sürdürülebilirlik, Silk and Cashmere’in en temel yapı taşlarından birini oluşturuyor. Kullandığımız dokulardan iş uygulamalarımıza kadar her alanda sosyal sorumluluk ve uzun ömürlülük kritik bir rol oynuyor. Nefes alan, dayanıklı ve doğal dokularla tasarladığımız koleksiyonlarda ömür boyu size eşlik etmesini dilediğimiz zamansız parçalar sunuyoruz.

Hızlı tüketim stratejilerini benimsemek yerine özenle düşünülmüş ürünler tasarlayarak uzun soluklu bir moda anlayışını destekliyoruz. Son dönemde koleksiyonumuza entegre ettiğimiz geri dönüştürülmüş kaşmir gibi inovatif ve sürdürülebilir alternatiflerle hem israfın hem de fazla tüketimin önüne geçmekten heyecan duyuyor, sadece sürdürülebilir uygulamalara sahip sağlık ve güvenlik sertifikalı tesislerle çalışıyoruz.

Dijital büyümeye odaklanıyoruz; uzaktan çalışmaya inanıyor ve mümkün olan her yerde ve her zaman kağıt/plastiği ortadan kaldırıyoruz. Daha sağlıklı ve yeşil bir gelecek yolunda kalitemizden ve giysilerimizin verdiği keyiften ödün vermeden tasarım, üretim ve dağıtım süreçlerimizi sürekli geliştirmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT