{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Güney Fransa’nın göz bebeği St. Tropez her yıl olduğu gibi bu yaz da jet sosyetesinin uğrak yeri! Yazın termometre değerlerinin yükselişi ile, St Tropez’de limanlar mega yatlar ile dolarken, gösterişli plajları ünlü simalara kapılarını açıyor. Akdeniz’in kalbi bu minik Fransız kasabasında sabahları Plage de l'Escalet’te suyun tadını çıkarırken, öğlenleri büyük ağaç gölgesindeki meşhur kafelerinde huzurla dinlenin.

Bu yaz kendinizi parizyen stilinizle örtüşen bir tatille şımartmaya karar verdiyseniz, Fransız rivierasının bu lüks spotundan ilham alan sofistike ve feminen parçalardan oluşan yeni koleksiyonumuzu incelemeden bavulunuzu hazırlamayın!

ST. TROPEZ

Plajın olmazsa olması Güneş’in yakıcı ışınlarından ipekli hasır şapkalarla korunurken mercan detaylı hasır çantalarla kombininizi tamamlayın.

Lüks, Keyif, İhtişam

St Tropez’in limanlarına atıfta bulunan marin çizgileri ve renkleri ile hareketlenen Dakota ile hemen keşfedin...
İpek gibi hafif ve uçuşan kumaşlarla harmanlanan, konforun ön planda tutulduğu hırka ve basic üstlerden oluşan Dakota serisini yaz gardırobunuza eklemeyi ihmal etmeyin!

Quentin Serisi

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT