Ürün Arama
Filters
Close

Bu Ayın Hikayesi: Meydan Oku!

Kışın soğuk yüzünü gösterdiği şu günlerde Silk and Cashmere’de ayın hikayesi “Meydan Oku!” Moda ve trendler her sezon değişir ama bazı parçalar ve dokular vardır ki zamana ve trendlere meydan okuyarak dolaplarımızın vazgeçilmezi olur. Dış giyimin başrolü üstlendiği aralık ayında paltolar stilinizin en vurucu ve göz önünde parçası oluyor. Koleksiyonumuzda yer alan palto, kaban ve montlar sayesinde bu kış klasik ve zamansız parçalar ile modaya, doğal ve lüks kaşmirin sıcacık dokusuyla da soğuklara meydan okuyacaksınız!

Sırala :

Kaşmirli Triangle Yaka Çift Taraflı Face Palto/Manto - Gri

Çift taraflı paltonun geniş hacimli üçgen yakası modern ve güçlü stili ile öne çıkan kadınlar için. Soğuk havalarda kalın kabanlara alternatif olacak bu yumuşak kaban, hafifliği ile kışın ihtiyaç duyduğumuz hareket rahatlığını sağlıyor.
2.450 TL 2.083 TL

Kaşmir Erkek - Siyah

%50 yün, %50 kaşmirden üretilen bu kaban; stil sahibi beylere klasik kesimin modern bir yorumunu sunuyor. Slim fit kesimi ile klasik ve spor kıyafetlerinizle rahatlıkla kombinleyebileceğiniz tasarım, gardrobunuzun anahtar parçalarından olacak.
2.750 TL 2.338 TL
top