{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Kariyer

E-Ticaret Stajyeri İş İlanıdır!

Kariyer yolculuğunuza Silk and Cashmere ile sağlam bir adım atmak ister misiniz? Üniversitelerin ilgili bölümlerinde öğrenciliği devam eden, zorunlu stajı bulunan, İyi derecede İngilizce bilen adayların ik@fabeks.com adresine Cv'lerini göndermelerini rica ederiz.

Grafik Tasarım Uzmanı

İpek ve Kaşmir alanında bir dünya markası olan Silk and Cashmere markasının genel merkezinde bizimle beraber çalışacak "Grafik Tasarım Uzmanı" aramaktayız. İSTENEN NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Photoshop, InDesign ve Illustrator vb. programları iyi derecede kullanabilen, Min. 2 yıl deneyim sahibi, Tercihen iyi derece İngilizce bilen, İşin Tanımı Markanın online ve offline mecralarının tüm görsellerinin tasarlanması: mağazaların, silkandcashmere.com / silkandcashmere.co.uk, mobil uygulama, sosyal medya görsel içerik, dijital pazarlama reklamları, look book, katalog, blog, e-mail, vb gibi iletişim dosyalarının yaratılması ve gerektikçe güncellenmesi, Tasarım sürecinde yaratıcı olmak, trend ve best-practice’lara uygun çalışmak, alternatif üretmek, markanın imajını koruyarak görselini geliştirmek, tema geliştirmenin bir parçası olmak ve gerektiğinde diğer departmanlara destek olmak, Tüm tasarımlar için gelen talepler ve kritikler doğrultusunda gerekli revizeleri yapmak, tasarımların deneme baskı/dijital test sürecinden yayım sürecine kadar götürmek ve sorunsuz sonuçlandırmak, Zaman, maliyet ve son teslim tarihlerine orantılı en sorumlu şekilde yaklaşmak, termin tarihlerine sadık kalmak. Fotoğraf ve video çekimlerinde fikir geliştirme, uygulama, çekim ve dekupe/retouch’ı dahil edecek şekilde sürecin tamamında yer almak Adayların ik@fabeks.com adresine Cv'lerini göndermelerini rica ederiz.

Online Satış Temsilcisi

İpek ve Kaşmir alanında bir dünya markası olan Silk and Cashmere markasının genel merkezinde bizimle beraber çalışacak "Online Satış Temsilcisi" aramaktayız. İSTENEN NİTELİKLER Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, En az 2 yıl telefonda satış tecrübesi bulunan ve aktif olarak telefonda müşteriler ile görüşüp satış yapabilecek, Perakende sektör deneyimli, İkna kabiliyeti yüksek, Diksiyonu düzgün, Office programlarına hakim, Gerektiğinde mağaza satış operasyonuna destek olabilecek. İŞ TANIMI Telefon ve Whatsaap destek hattı üzerinden online satış yapmak, Yapılan satışların kargo / kurye süreçlerini takip etmek, Müşteri şikayet/talep/öneri süreçlerini yürütmek, iade taleplerini azaltmak.

Ücretsiz Kargo
₺300 üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
Aynı Gün Teslimat
₺1500 üzeri İstanbul içi 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Steril Paket
Siparişinizin kutusunu ilk sizin açmanız için özel güvenlik etiketi ile paketlenir.
Kapıda Deneme Şansı
Dilediğiniz ürünler denemeniz için siz neredeyseniz oraya gelir. Deneyebilir, dokuyu hissedebilir ve en sevdiğiniz parçalara kolayca sahip olabilirsiniz.
Moda & Hediye Danışmanlığı
Tecrübeli Moda Danışmanlarımızdan 7/24 hediye ve moda desteği alabilirsiniz.
Sanal Mağaza
Dilediğiniz zaman mağazalarımızı online olarak ziyaret edebilir, benzersiz bir mağaza turu yaşayabilirsiniz.

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT