{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
25. yılımıza özel yeni sezonda % 25 indirim! (500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir)

KAMPANYALAR

Yapı Kredi World'e Özel Ekstra %10 İndirim!

06-31 Ekim 2017 tarihleri arasında Silk and Cashmere'in 25. yılına özel 500 TL ve üzeri yeni sezon alışverişlerinde %25 indirime ek % 10 indirim ve 5 taksit. Yapı Kredi Cüzdan'a özel tek seferde yapılacak 500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL Worldpuan. Puan kampanyasına yalnızca bireysel kredi kartı ile yapılan alışverişler için geçerli olup, bir müşteri kampanyadan en fazla 1 kez puan kazanabilir. Kampanya, Silk and Cashmere mağazalarında ve silkandcashmere.com'da geçerlidir. Diğer kampanyalar ile birleştirilebilir. Silk and Cashmere, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

500 TL ve Üzeri Yeni Sezon Alışverişinde %25 İndirim!

Kampanya 07 Eylül – 22 Ekim 2017 tarihleri arasında www.silkandcashmere.com sitesinde sadece https://www.silkandcashmere.com/maximum_kart_yeni_sezon_indirim/yeni-sezon linkinde bulunan ürünlerde geçerlidir. Kampanya dahilindeki ürünler stoklarla sınırlıdır. Kampanya kapsamında toplam sepet tutarı 500 TL ve üzeri yeni sezon ürünlerde %25 indirim uygulanacaktır. Silkandcashmere.com ve Silk And Cashmere mağazalarında kampanya geçerlidir. Siparişin iptal edilmesi ya da ürünlerden birinin iade edilmesi durumunda kampanya kapsamındaki tüm ürünler iade alınır ve yalnızca ödenen tutar iade edilir. Kampanya, diğer kampanyalar ile birleştirilemez. Silk and Cashmere, kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.