{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0
  • KOLAY DEĞİŞİM

  • 4 Taksit Fırsatı

  • Kapıda Ödeme

  • Havale ile Ödeme

Hikayemiz

Silk and Cashmere’in yolculuğu Ayşen Zamanpur ve ekibinin 1992 yılında dünyanın en kaliteli kaşmir keçileri ve ipek kozalarının peşinden İç Moğolistan’a gitmeleriyle başladı. Eşsiz bir fikir, güçlü bir proje ve çalışkan bir ekiple bir zamanlar ulaşılmaz olarak düşünülen bu iki değerli dokuyu son 30 yıldır kaşmir ve ipek severlerle buluşturmaktan büyük bir mutluluk duyuyoruz.

Dünyanın en sevilen doğal dokularıyla çalışarak, yüksek kalite ipek ve kaşmirden ömürlük koleksiyonlar üretiyoruz. Hikayemizin başından beri tutkuyla en iyi kaşmirin izini sürüyor, anavatanı İç Moğolistan’da dünyanın önde gelen kaşmir üreticileriyle iş birliği yapıyoruz. Yenilikçi bir yaklaşımla ürettiğimiz eşsiz kalitedeki ürünlerimiz sayesinde en güvenilir markalardan biri haline gelmekten gurur duyuyor, stilinize, ruhunuza ve teninize iyi gelen parçalarımızı aşkla yaratmaya devam ediyoruz.

Değerlerimiz

KALİTE En iyi kaliteye olan bağlılığımız sınır tanımıyor; size en saf ve nitelikli kaşmiri ulaştırabilmek için dünyanın en uzak noktalarından birine seyahat ediyoruz. Kaşmirimizi bu eşsiz doğal güzelliğin anavatanı olan İç Moğolistan’dan tedarik ediyor, bu lüks ve konforlu malzemeyi benzersiz kalitede giysilere dönüştürüyoruz.

UZMANLIK VE İNOVASYON Başarımızın sırrı yenilikçi marka ruhumuzda yatıyor; inovasyonun peşinde sürekli kalitemizi artırmayı ve yeni ürünler geliştirmeyi hedefliyoruz. En soğuk havalara uygun olan kalın kaşmirlerden yaz aylarında serin tutan incecik dokulara, her daim yeni olanın izini sürmeye ve kaşmir ve ipek karışımı termallerimiz gibi öncü ürünlere imza atmaya devam ediyoruz.

DEĞER İpek ve kaşmirin yarattığı o benzersiz hissi paylaşmaya tutkuyla bağlıyız, bu nedenle eşsiz kalitedeki sağlıklı ürünlerimizi ulaşılabilir kılmak en büyük hedeflerimiz arasında.

ÇEŞİTLİLİK İpek, kaşmir ve doğal dokulardan oluşan zengin ve rakipsiz bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Gardırobunuzdaki her şeyle uyum sağlayabilecek klasik bir hırkadan sevdiklerinize hediye edebileceğiniz lüks parçalara, Silk and Cashmere koleksiyonlarında ömür boyu size eşlik etmesini dilediğimiz modası geçmeyen parçalar sunuyoruz.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik, Silk and Cashmere’in en temel yapı taşlarından birini oluşturuyor. Kullandığımız dokulardan iş uygulamalarımıza kadar her alanda sosyal sorumluluk ve uzun ömürlülük kritik bir rol oynuyor. Nefes alan, dayanıklı ve doğal dokularla tasarladığımız koleksiyonlarda ömür boyu size eşlik etmesini dilediğimiz zamansız parçalar sunuyoruz. Hızlı tüketim stratejilerini benimsemek yerine özenle düşünülmüş ürünler tasarlayarak uzun soluklu bir moda anlayışını destekliyoruz. Son dönemde koleksiyonumuza entegre ettiğimiz geri dönüştürülmüş kaşmir gibi inovatif ve sürdürülebilir alternatiflerle hem israfın hem de fazla tüketimin önüne geçmekten heyecan duyuyor, sadece sürdürülebilir uygulamalara sahip sağlık ve güvenlik sertifikalı tesislerle çalışıyoruz.

Dijital büyümeye odaklanıyoruz; uzaktan çalışmaya inanıyor ve mümkün olan her yerde ve her zaman kağıt/plastiği ortadan kaldırıyoruz. Daha sağlıklı ve yeşil bir gelecek yolunda kalitemizden ve giysilerimizin verdiği keyiften ödün vermeden tasarım, üretim ve dağıtım süreçlerimizi sürekli geliştirmeye devam edeceğimize söz veriyoruz.

Ücretsiz Kargo
₺300 üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
Aynı Gün Teslimat
₺1500 üzeri İstanbul içi 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Steril Paket
Siparişinizin kutusunu ilk sizin açmanız için özel güvenlik etiketi ile paketlenir.
Kapıda Deneme Şansı
Dilediğiniz ürünler denemeniz için siz neredeyseniz oraya gelir. Deneyebilir, dokuyu hissedebilir ve en sevdiğiniz parçalara kolayca sahip olabilirsiniz.
Moda & Hediye Danışmanlığı
Tecrübeli Moda Danışmanlarımızdan 7/24 hediye ve moda desteği alabilirsiniz.
Sanal Mağaza
Dilediğiniz zaman mağazalarımızı online olarak ziyaret edebilir, benzersiz bir mağaza turu yaşayabilirsiniz.
Koza & Koza Plus
İpek ve kaşmir tutkusunun kazandırdığı Koza ve Koza Plus üyelerimizi keyifli ayrıcalıklar ve sürprizlerin yanı sıra kendilerine özel %10 indirim fırsatı bekliyor...

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT