{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
  • Ücretsiz aynı gün teslimat (₺1000 üstü)

  • Mağazalarımızda teslimat, değişim & iade

  • 4'e varan taksit

  • Kapıda ödeme

  • ₺300 üzeri ücretsiz kargo

  • Whatsapp & Müşteri Destek Hattı

0

Gönderim ve İade

Gönderi Süresi

Satın aldığınız ürünler mücbir sebepler dışında en geç ertesi gün kargoya veriliyor. O anda size ulaştırılamadığı takdirde kargo yetkilisinin bıraktığı, siparişinizi en yakın şubeden alabileceğinizi bildiren bir notla haberdar ediliyorsunuz. Üç gün içerisinde şubeye gidip ürünü teslim almaya fırsatınız olmazsa paketiniz kargo şirketi tarafından bize iade ediliyor.

Teslim Alma

Herhangi bir sorunla karşılaşmamak için pakedinizi, teslim aldığınız an, kargo yetkilisinin yanında açıp kontrol etmenizi öneriyoruz. Eğer ürününüz kargoda zarar görmüşse pakedi size teslim eden kargo yetkilisine iade edebilirsiniz.

Teslimat Süresi

-Yurtiçi Kargo /  MNG Kargo / UPS
 
12:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz (mücbir sebepler dışında) aynı gün kargoya teslim edilmektedir. Bu noktada tarafınıza SMS gönderilecektir ve
bulunduğunuz bölgeye göre 1-3 gün içerisinde siparişiniz size ulaştırılacaktır.

-Scotty İle Aynı Gün Teslimat
16:00’a kadar verdiğiniz siparişleriniz (mücbir sebepler dışında) aynı gün size ulaştırılmaktadır. Bulunduğunuz bölgeye göre ürünleriniz akşam 20:00’a kadar size teslim edilecektir. Saat 16:00 sonrası aynı gün teslimat ihtiyaçlarınız için 0 850 360 09 90’den Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz.

Ürün değişimi yapabilir miyim?

Siz yeter ki isteyin! Sanal mağazalardan alınan ürünlerin değişimi ister mağazalarımızda, ister iade adresimize gönderilerek yapılabilir. Not: Renk değişimlerinde aynı ürünün farklı renklerinde fiyat farklılıkları olabilir, bu durumda fiyat farkı tahsil edilecektir/hesabınıza hediye puan olarak tanımlanacaktır. Değişim mağazada yapılıyorsa, değişimin yapılacağı mağazadaki güncel fiyatlar baz alınarak işlem yapılacaktır.

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Böyle bir şey bizim için dünyanın sonu olsa da, tabiki iptal edebilirsiniz. Siparişinizi iptal ettiğiniz takdirde ücretinizi ister anında silkandcashmere.com hesabınıza puan olarak, ister bankanızın iade koşulları çerçevesinde iade edilir.

İade gönderimi ücretsiz midir?

Bir iyi bir de kötü haberimiz var, Yurtiçi Kargo aracılığı ile iade adresimize göndereceğiniz tüm iadelerin gönderimi ücretsizdir! Diğer kargolar ile gönderilen iadelerin gönderim ücretleri silkandcashmere.com tarafından karşılanamamaktadır.

İnternetten alınan ürünün iadesini nasıl gerçekleştiririm?

Bunu sizin için elimizden geldiğince kolaylaştırdık. İadeler için sadece dört şart vardır:

1) Ürünün kullanılmamış, etiketi çıkarılmamış ve tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmemiş olması gereklidir.
2) Kapıda ödeme siparişlerinizde ücret iadesi için banka hesap numaranızı info@silkandcashmere.com adresine mail atabilir, çağrı merkezi yada WhatsApp destek hattından iletebilirsiniz.
3) İade süreniz fatura kesim tarihi itibariyle 30 gündür.
4) Sadece aşağıdaki adresimize iade kabul etmekteyiz, bu adres dışında adreslere/mağazalara gönderilen ürünler kabul edilmemektedir.

Alıcı Adı: Fabeks Dış. Tic. A.Ş.
Adres:Merkez Mah. Çobançeşme Cad. Sardunya Sok. NO:1 Kağıthane / İstanbul PK: 34400
Anlaşma Kodu: 476770705

Siparişiniz ile gönderilen iade formunun tamamını doldurduktan sonra Yurtiçi Kargo aracılığı ile aşağıdaki iade adresimize ücretsiz bir şekilde gönderebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğu onaylandıktan sonra toplam tutar silkandcashmere.com hesabınıza zaman limiti olmayan bir hediye kuponu olarak tanımlanır. İade tutarını para iadesi olarak tercih ederseniz e-mail / WhatsApp ile bize talebinizi ilettikten sonra silkandcashmere.com hediye kuponunuzun iptali gerçekleştir ve sonrasında bankanızın iade koşulları çerçevesinde alışveriş yapmış olduğunuz kredi kartınıza iade edilir. Kapıda ödeme siparişlerinizde ise iade banka hesap numaranızı e-mail / WhatsApp ile bize ilettikten sonra her ayın 15'i veya 30'unda  iadeniz hangi tarihe daha yakınsa o tarihte gerçekleşir. Kapıda ödeme siparişlerinizin iadesi 10 iş günü içinde hesabınıza yansıyacaktır.

Peki iade etmek istediğim ürünü başka birisine hediye gönderebilir miyim?

Ne kadar hoş bir jest, bunu tüm kalbimizle destekliyoruz! Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizden, WhatsApp destek hattımızdan ya da e-mail ile yeni teslimat adresinizi iletmeniz.

Not: Yukarıda belirtilen koşullar sadece sanal mağazamızdan yapılan alışverişler için geçerlidir.

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT