{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
0
  • KOLAY DEĞİŞİM

  • 4 Taksit Fırsatı

  • Kapıda Ödeme

  • Havale ile Ödeme

"Güvenli Alan Belgesi - S.A.F.E COVID-19" Sertifikasına Sahip
Silk and Cashmere ile
Alışverişinizde İçiniz Rahat Olsun

Türkiye’de bir ilki daha gerçekleştiren Silk and Cashmere, mağazalarında aldığı hijyen tedbirleri sayesinde RoyalCert işbirliği ile S.A.F.E Covid-19 Sertifikası sahibi oldu.

RoyalCert Türkiye, Silk and Cashmere mağazalarına, korona virüs salgınınakarşı tüm tedbirlerin alındığını gösteren "Güvenli Alan Belgesi - S.A.F.E COVID-19" verdi. Alışverişlerde korona virüse karşıgüven belgesine sahip ilk marka özelliğinitaşıyanmarkamız, tüm mağazalarında müşterilerine maksimum hijyen ve korunma alanı sağlıyor.

RoyalCert Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlı, "Avrupa'da görülen ikinci dalga ve yeni karantinalar ile işin yüksek derecede ciddileştiğini ve alışverişlerde güven belgesinin önemle ön plana çıktığını bize gösteriyor.Böyle bir dönemde ticari hayatın sağlıklı ve sürdürülebilir hale gelmesi için bu tür önde gelen markaların ülkemize örnek olması çok kıymetli. Silk and Cashmere'in bu bilinçle Güvenli Alan Belgesi almasını kutluyorum. Bu çorbada tuzumuzun olması da bizi sevindiriyor." ifadelerini kullandı. Demirören Haber Ajansı ve Anadolu Haber Ajansıbaşta olmak üzere birçok haber ajansının da bulunduğu toplantıdauluslararası ve yurt içi haberlerde markanın güvenirliği bir kez daha sağlanmış oldu.

Akasya AVM'deki Silk and Cashmere mağazasında düzenlenen toplantıdamarkamızın Üst Yöneticisi (CEO) Ferhat Zamanpur, müşterilerimize çok sıcak bir servis yaptığımızı ve müşterilerimizin ürünlere dokunup dokularını hissederek alışverişyaptıklarından bahsetti. Yeni dünyada perakende için de yepyeni bir sayfa açıldığını dile getirdi.

  • Toplantıda verilen bilgiye göre, işbirliğikapsamında Silk and Cashmere'in Türkiye genelindeki Akasya, Akmerkez, İstinye Park ve Nişantaşımağazalarını denetlendi.
  • Ürünlerin mağazaya girişinden çalışanların maske kullanımına, soyunma kabinleri ve mağazanın dezenfekte edilmesinden mesafe kurallarına kadar korona virüse karşıalınması gereken tüm önlemler incelendi.
  • Yapılan denetimler sonrası Silk and Cashmere mağazaları koronavirüs salgınına karşı tüm tedbirlerin alındığını gösteren 'Güvenli Alan Belgesi - S.A.F.E COVID-19' almaya hak kazandı.
  • Toplantıda, mağazaların aldığı sertifika RoyalCert Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Alphan Namlıtarafından Silk and Cashmere CEO'su Zamanpur'a takdim edildi.
Ücretsiz Kargo
₺300 üzeri siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
Aynı Gün Teslimat
₺1500 üzeri İstanbul içi 16:00’a kadar verdiğiniz siparişler aynı gün kapınızda.
Steril Paket
Siparişinizin kutusunu ilk sizin açmanız için özel güvenlik etiketi ile paketlenir.
Kapıda Deneme Şansı
Dilediğiniz ürünler denemeniz için siz neredeyseniz oraya gelir. Deneyebilir, dokuyu hissedebilir ve en sevdiğiniz parçalara kolayca sahip olabilirsiniz.
Moda & Hediye Danışmanlığı
Tecrübeli Moda Danışmanlarımızdan 7/24 hediye ve moda desteği alabilirsiniz.
Sanal Mağaza
Dilediğiniz zaman mağazalarımızı online olarak ziyaret edebilir, benzersiz bir mağaza turu yaşayabilirsiniz.
Koza & Koza Plus
İpek ve kaşmir tutkusunun kazandırdığı Koza ve Koza Plus üyelerimizi keyifli ayrıcalıklar ve sürprizlerin yanı sıra kendilerine özel %10 indirim fırsatı bekliyor...

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT