{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Sevgili Silk and Cashmere Dostlarımız,


Silk and Cashmere ailesi olarak üretmeye ve her zaman daha iyi bir dünya için, tasarlamaya başladığımız günden beri önceliğimiz daima müşterilerimizin mutluluğunu ve memnuniyetini sağlamak oldu.


Dünyayı etkisi altına alan Covid-19 salgını sebebi ile içinde bulunduğumuz bu zor günlerde vakit, insana kıymet verme değerinin ön planda olduğu, birlik ve beraberlik içerisinde ilerleyebilme zamanıdır. Sizler ve çalışanlarımız için gerekli tüm hijyen ve sağlık tedbirleri çerçevesinde çalışmalarımızı sürdürüyor ve güvenli bir çalışma ortamı içerisinde Online faaliyetlerimizi devam ettiriyoruz.

Silk and Cashmere online mağazamızdan yaptığınız alışverişlerde ilk önceliğimiz sağlık ve güvenlik olduğu için bu doğrultuda aldığımız yenilikleri sizlerle paylaşmak istedik.


Online İade/Değişim İşlemleri;Silkandcashmere.com mağazamızdan yaptığınız alışverişleriniz için iade/değişim süresini 30 gün olarak düzenledik.


Güvenli Teslimat;Siparişlerinizi tüm hijyen önlemlerini almış ekiplerimiz her bir ürünü özel keselere koyarak korunaklı kutularına dikkatle yerleştirmektedir.

Siparişinizin kutusunu ilk sizin açmanızı sağlayacak size özel güvenlik etiketini takmakta ve kilitli şeffaf ambalaja koyarak kargo sürecini başlatmaktadır.


Koza ve Koza Plus Üyelerimize Özel Ek İndirim; Markamızın müşterilerine sunduğu ayrıcalıklar dünyası kapsamındaki Koza ve Koza Plus üyelerimize özel tüm indirimlere ek indirim oranını bu zor ve geçici süreç için %15’e yükselttik.


Ücretsiz Kargo ve İstanbul İçi Aynı Gün Teslimat; Online alışverişlerinizde alt limit olmaksızın ücretsiz kargo ve İstanbul içi saat 16.00’a kadar vereceğiniz siparişlerde aynı gün teslimat hizmeti sunulacaktır


Kampanyalar; Belirli aralıklarla sürpriz indirim ve kampanyalarımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ve mutlu etmek için daima yanınızda olacağız.


Sağlıklı günler dileriz.-#SCtayHome


Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT