{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }
Chelsea Çiçek Festivali; Londra’nın seçkin semtlerinden biri olan Chelsea’de, 100 yılı aşkın yıldır düzenlenen dünyanın en büyük çiçek festivallerinden biri! Royal Hospital, kraliyet ailesi tarafından açılışının gerçekleştiği bu festivale her yıl ev sahipliği yapıyor. Festival boyunca tanınmış botanist veya çiçekçiler birkaç metrekarelik alanlarında kendi bahçelerini tasarlayarak ziyaretçilerine görsel bir şölen sunuyor. İzleyicilerinin arasında bu yıl tasarım ekibimizin de yer aldığı Chelsea Çicek Festivali yeni yaz koleksiyonumuzun esin kaynağını oluşturuyor.

CHELSEA ÇİÇEK FESTİVALİ

Rengarenk çiçeklerin birlikteliğinden doğan ipekli Jas panço ve tuniklerle gündüz güneşli sahillerde boy gösterebilir ya da gün ortasında beyaz jeanlerle bu hit parçaları kombinleyebilirsiniz. Yazlık gardırobunuzu yenilemeden önce dokusuyla sizi mest edecek bu parçalara göz atmayı unutmayın!

Rengarenk Aksesuarlar

Londra’nın tanınmış botanistlerinin hazırladığı çiçek aranjmanlarından esinlenerek tasarlanan saf ipek aksesuarlar ile yazınız mis gibi geçsin. Cildinize serinlik hissi verecek bu ipek şalları ister boynunuza dolayabilir, ister çantanıza özgün bir aksesuar olarak bağlayabilirsiniz.
Ayrıca ipek proteinin saça olan faydalarından yararlanmak için tatilde yıpranmış saçlarınızı bu uçuş uçuş parçalarla onarabilirsiniz.

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT