{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

CEO Mesajı

Sevgili Silk and Cashmere Dostları,

Kurulduğumuz günden bu yana kalite, inovasyon ve sürdürülebilirliği hep markamızın özüne yerleştirdik.

Zaman ötesi koleksiyonlar tasarlarken, bu giysilerin nesilden nesle gardıroplara ve tene keyif veren parçalar olması için çok çabaladık.

Bu benzersiz deneyimi sizlere yaşatmaya devam ederken değişime hep ayak uyduran ve hevesle sarılan bir marka olarak sizinle heyecanlı gelişmeleri paylaşmak isterim!

Dünyayı değiştiren bu pandemi sürecinde biz de sürdürülebilirliğimizi artırmak adına daha az sayıda mağazada, daha kusursuz bir hizmet sunma kararını aldık.

Bunun yanında kaşmirimiz kadar kaliteli bir online mağaza ve mobil uygulamamız sayesinde tutku duyduğunuz dokuları Türkiye’nin en yüksek standartlı e-ticaret kanalıyla sizlere ulaştıracağız!

Bu amaçla ekiplerimizi güçlendirdik, teknolojik yatırımlar yapmaya devam ettik ve koleksiyonumuzu sizlerden gelen isteklerle çeşitlendirdik.

Bundan sonra amiral mağazalarımız, dokunmatik ekranlarınız ve evlere/bahçelere/videolu/WhatsApp servislerimiz sayesinde bu yeni dönemde size her zamankinden daha yakın olacağımıza söz veriyoruz!

Kaşmir ve ipeğin teninize verdiği keyfi yaşamın her alanında hissetmeniz dileğiyle…

Sevgiler,

Ferhat Zamanpur

CEO

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT