{ "user": { "type": "identify", "data": { "id":"None", "user":{ "email": "", "signupDate": "", "gender": "", "permission": "no" } } }, "page": { "type": "page Viewed", "data": "" } }

Bakım Talimatları

Kaşmir ve ipek tavsiye edilen şekilde bakıldığı takdirde uzun yıllar boyunca keyifle kullanılabilir. Kuru temizleme önerilenler dışında, ürünlerimiz elde, Silk and Cashmere şampuanı ile yıkanmalıdır. 30°C derece ılık suyu S&C şampuanı ile köpürtünüz (1 kapak ile 10 ürüne kadar yıkayabilirsiniz.) Giysilerinizi suda bekletmeden hafifçe ovarak yıkayınız, ılık suda durulayıp, toplayarak çevirmeden sıkınız. Düz bir zeminde güneş ışığından uzakta, havlu üzerine yayarak kurutunuz. Yapay ısıtıcı kullanarak veya asarak kurutmayınız. Giysilerinizi güvelere karşı korumak için S&C sedir ağacı kesesi kullanılmalıdır. Detaylı bakım talimat videolarımızı aşağıdaki videolardan izleyebilirsiniz.

Kaşmir Nasıl Yıkanır?

Kaşmir Tüyleri Nasıl Temizlenir?

Tüylenme, kısa kaşmir liflerinin birbiri etrafında bükülerek küçük kabarıklıklar oluşturmasıdır. İlk kullanımlarda, özellikle sürtünmenin yoğun olduğu bölgelerde tüylenme oluşabilmektedir.

sadece kendine özgü doğal yapısının bir reaksiyonudur. Giysilerinizin/aksesuarlarınızın tüylenme ve zarar görmesine neden olabilecek mücevher, çanta veya diğer pürüzlü dokular kullanırken dikkatli olmanız gerekmektedir. Ürünlerinizde oluşan tüylenmeyi, Silk and Cashmere tüy temizleme makinelerimizle kolayca temizleyebilir ya da  satın alım tarihi itibari ile 1 yıl içerisinde ücretsiz olarak mağazalarımıza teslim ederek temizletebilirsiniz.


Arzum X S&C Tüy Temizleme Makinesi
308
HEMEN AL
Kaşmir Yün İpek Sampuan
154
HEMEN AL

Ürün Favori Listenize Eklendi

Ürün favori listenize eklendi, Favorilerim menüsünden görüntüleyebilirsiniz.

KAPAT